Invisibobble – gumki do włosów inne niż wszystkie!

Invisibobble

Często korzystasz ze zwykłych gumek do włosów? W takim przypadku Twoje włosy mogą być narażone na uszkodzenie! Wybierz gumki Invisibobble, z którymi możesz zapomnieć o połamanych, poskręcanych włosach trudnych do rozczesania!

Wiązanie włosów w kucyk lub robienie koczka z wykorzystaniem gumek do włosów to dosłownie chwila. Wystarczy mieć pod ręką gumki, aby nadać fryzurze atrakcyjny wygląd. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że zwykłe gumki do włosów mogą niszczyć włosy. Gumki do włosów – nawet te szerokie oraz elastyczne, uciskają włosy, co powoduje osłabienie ich struktury. W efekcie włosy są bardziej podatne na złamania. Dodatkowo regularne stosowanie gumek do włosów może powodować plątanie włosów, przede wszystkim włosów cienkich. Rozplątanie poskręcanych włosów może być bardzo trudne, dlatego też może prowadzić to do ich nadmiernego wypadania. Dodatkowo, częste noszenie kucyka lub innej fryzury z gumką powoduje odkształcenia włosów. Aby cieszyć się zdrowymi włosami, nie trzeba jednak wcale rezygnować z ich wiązania. Najlepiej wybrać wtedy specjalne, bezpieczne gumki do włosów takie jak Invisibobble!

Gumki Invisibobble – co to jest?

Gumki do włosów Invisibobble są inne niż wszystkie. Przypominają skręcony kabel telefoniczny. Są to gumki, które są bardzo elastyczne, a także dobrze dopasowują się do każdego rodzaju włosów – zarówno tych cienkich, jak również grubszych. Gumki Invisibobble są produkowane z tworzywa sztucznego w różnych kolorach do wyboru – możemy dopasować je do koloru włosów albo do stylizacji. Dodatkowo, w sklepach znajdziemy je w różnych rozmiarach – w rozmiarze standardowym oraz w rozmiarze nano, który doskonale nadaje się do mniejszych upięć.

Najważniejsze zalety gumek do włosów Invisibobble:

  • mocno i stabilnie trzymają włosy
  • nie odkształcają włosów podczas noszenia
  • nie powodują łamania włosów
  • nie wyrywają włosów przy zdejmowaniu
  • nie wywołują uczucia ciągnięcia skóry głowy
  • nie osłabiają mieszków włosowych
  • są bezpieczne dla wrażliwej skóry głowy
  • pozwalają na tworzenie różnych fryzur
  • są wodoodporne

Wobec tego gumki do włosów Invisibobble to bardzo dobra alternatywa dla innych rodzajów gumek – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla osób dorosłych. Sprawdzą się przy tworzeniu najróżniejszych fryzur – tych prostych oraz tych bardziej skomplikowanych!

Jak stosować gumki Invisibobble?

Nie ma nic prostszego niż użycie gumki do włosów Invisibobble. Po prostu bierzemy gumkę w rękę i związujemy nią przygotowana fryzurę. Gumka od razu mocno trzyma, a wtedy, gdy chcemy nieco zmienić fryzurę, możemy bardzo łatwo zmienić jej pozycję lub całkowicie ściągnąć ją z włosów.

Gdzie można kupić gumki do włosów Invisibobble?

Aktualnie gumki do włosów Invisibobble można zakupić w wielu sklepach. Także dostępne są one w popularnych drogeriach oraz w sklepach internetowych z kosmetykami do włosów. W internecie wybór kolorów i rozmiarów gumek Invisibobble jest największy, dlatego wtedy, gdy nie możemy znaleźć odpowiedniego modelu dla siebie w sklepach stacjonarnych, warto zajrzeć również do sklepów on-line.