Kursy tańca

Nasza szkoła tańca zajmuje się organizacją kursów w grupach oraz dla osób indywidualnych. Oferujemy wysoki poziom nauki, ponieważ zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów tanecznych. Wśród naszych propozycji każdy może wybrać coś dla siebie.

Nasza szeroka oferta obejmuje standardowe tańce klasyczne, latynoamerykańskie oraz nowoczesne formy taneczne. Już po pierwszych kilku zajęciach odkryjesz, że taniec nie jest trudny i sprawia mnóstwo przyjemności. Ceny za poszczególne kursy kształtują się w zależności od rodzaju zajęć oraz od wielkości grupy. Koszt zajęć grupowych jest niższy niż koszt zajęć prowadzonych indywidualnie. Oczywiście na naszych klientów czekają atrakcyjne rabaty i karnety w postaci kart członkowskich upoważniające do zniżek. 

Dodatkowym atutem naszej szkoły są również dogodne godziny zajęć. Zawsze staramy się dostosowywać godziny do indywidualnych życzeń naszych kursantów. Czekamy na pary oraz osoby samotne. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową!