Usługi wulkanizacyjne

Firma AUTON zajmuje się kompleksowymi usługami wulkanizacyjnymi i naprawczymi, dzięki czemu z dnia na dzień zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników i cieszy się uznaniem w branży.

Systematyczne poszerzanie wachlarza swoich możliwości oraz współpraca z najlepszymi producentami sprzętu oraz części zamiennych do pojazdów sprawiają, że firma nie tylko gwarantuje naprawy na najwyższym poziomie, ale także oferuje opony, felgi i tłumiki w atrakcyjnych cenach, dopasowanych do możliwości finansowych każdego klienta. Za pośrednictwem witryny internetowej można dowiedzieć się więcej na temat usług AUTON, na czele których znajdują się autoserwis, wulkanizacja oraz serwis samochodowy i sprzedaż opon i felg przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów, w tym przede wszystkim pojazdów osobowych i dostawczych, ale także ciężarowych, rolniczych i przemysłowych. 

Firma regularnie poszerza zakres swoich usług dostosowując się do potrzeb swoich klientów, dlatego też możliwe jest wykonywanie napraw i przeglądów nie znajdujących się w stałym katalogu AUTON.