Regeneracja turbin

Firma TUR-JAN zajmuje się specjalistyczną regeneracją turbin, stawiając przede wszystkim na doskonałą współpracę z klientami, solidność, precyzję, wiedzę oraz doświadczenie.

Dzięki szerokim umiejętnościom posiadanym przez pracowników firmy, wszystkie elementy mechaniki pojazdowej realizowane są na najwyższym możliwym poziomie i z zachowaniem najwyższych norm jakości. Dzięki wiedzy i doświadczeniu firma cieszy się coraz większym zaufaniem swoich klientów, zyskując każdego dnia kolejnych zadowolonych odbiorców. W ofercie firmy znaleźć można nie tylko naprawę i regenerację turbosprężarek, ale także układów klimatyzacyjnych, przeznaczonych na użytek samochodów osobowych i ciężarowych, a także możliwość zaopatrzenia się w części nowe i używane, takie jak chociażby amortyzatory, sanki, wózki, wały napędowe, wahacze, półosie, układy kierownicze, sprężarki klimatyzacji i pompy wspomagania.

Szybka i fachowa realizacja zamówień, a także posiadanie trudnych do zdobycia elementów zawieszenia sprawiają, że TUR-JAN jest firmą profesjonalną i godną zaufania.