Lokale gastronomiczne

Ogromna popularność lokali gastronomicznych oraz zwiększona konkurencyjność na rynku restauracyjnym sprawiły, że obecnie coraz większy nacisk kładzie się na profesjonalne zaplecze kuchenne, dzięki któremu możliwe jest obsługiwanie klientów na najwyższym możliwym poziomie.

Przedsiębiorstwo Gastro-Anna zajmuje się dystrybucją szkła gastronomicznego, podgrzewaczy, schładzaczy, zastawy stołowej oraz sztućców pochodzących z fabryk czołowych producentów, do których w pierwszej kolejności można zaliczyć firmy, takie jak Seltmann Weiden, Crystalex, Frilich, Yegam czy Picard Wielputz oraz innego wyposażenia dla restauracji www.gastro-anna.pl/merina.html. Za pośrednictwem strony firmowej można sprawdzić referencje firmy i dowiedzieć się więcej na temat pełnego wachlarza usługowego i sprzedażowego, a także poznać szczegółowe dane kontaktowe firmy. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do swoich klientów oraz powierzonych zadań, firma cieszy się dzisiaj doskonałą opinią wśród swoich klientów oraz czołowych właścicieli hoteli i restauracji rozmieszczonych na terenie całego kraju.