Generalny wykonawca

Firma BUD-JAN funkcjonuje w branży nie tylko jako generalny wykonawca nadzorujący w pełni postęp prac budowlanych i mających wszystkie najważniejsze narzędzia do samodzielnego przeprowadzania rozbudowanych procesów inwestycyjnych, ale także jako współpartner generalnych wykonawców, działających na terenie Poznania.

Ze względu na to, że rola generalnych wykonawców jest niezwykle odpowiedzialna i wymagająca, niezbędna jest ich stała współpraca z wiarygodnymi i solidnymi wykonawcami zastępczymi, będącymi w stanie wziąć na siebie część odpowiedzialności za nadzór prawidłowości prac budowlanych. Jako współpartner firma oferuje swoim klientom realizację i montaż szeroko pojętych instalacji przemysłowych, tak istotnych dla prawidłowego funkcjonowania całych obiektów mieszkaniowych i komercyjnych. 

Wysoko wykwalifikowana kadra działająca w szeregach specjalistów firmy BUD-JAN chętnie podejmuje się wszystkich, nawet najtrudniejszych prac i skutecznie działa wszędzie tam, gdzie dla konkurencji wydaje się to całkowicie niemożliwe.