Stylowe okna dachowe

Stylowy Dach to doświadczony i profesjonalny dystrybutor okien dachowych, świetlików, schodów strychowych, okien balkonowych, kołnierzy do okien oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów okiennych najpopularniejszych producentów, czyli między innymi Fakro - http://www.stylowy-dach.pl/fakro,142.html oraz Velux.

Na stronie internetowej www.stylowydach.pl sprawdzić można najnowsze promocje oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapoznać się ze specyfikacją produktów oraz warunkami dostawy zakupionych elementów okiennych. W sprzedaży znajdują się zarówno klasyczne i standardowe okna, jak i te, które dopasowują się bezpośrednio do nietypowych dachów, dzięki czemu każdy klient będzie w stanie zaopatrzyć się w dokładnie takie okna, jakich potrzebuje. 

Stylowy Dach oferuje m.in. bogato wyposażone okna obrotowe, okna z nawiewnikami oraz okna łazienkowe wykonane z profili PCV stanowiące doskonałe połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Dzięki zamieszczonym na stronie poradom video można zapoznać się z tajnikami montażu i precyzyjniej dobrać okna do swoich oczekiwań.