Jak zorganizować ślub idealny?

panna młodaWiększość kobiet czeka na ten dzień przez całe życie. Gdy w końcu nadchodzi okazuje się, że aby ów dzień stał się idealny, należy nieźle się napocić, by tak się stało. Warto mieć wtedy przy sobie bliskie osoby, które uczynią go łatwiejszym. Mowa oczywiście o dniu naszego ślubu. Oprócz bliskich osób, zapewne druhen, warto również kierować się pewnymi zasadami. Wtedy wszystko zorganizowane zostanie tak, jak powinno: czyli bezstresowo i solidnie. Jakie to zasady? Na szczęście zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. W tym artykule znajduje się wszystko to, czego potrzebujesz. Nie zwlekaj więc i kieruj się zasadami, które ci tutaj wyłożymy. Krok pierwszy? wieczór panieński. Zorganizuj go wspólne z najbliższymi! Wieczór panieński przede wszystkim nie powinien być traktowany dosłownie. Stanowczo odradzamy organizowanie go tak jak na amerykańskich filmach, czyli dzień przed weselem. Najlepiej zrobić to na przykład w weekend poprzedzający przyjęcie weselne. Zadbajcie o najważniejsze szczegóły. Uzgodnijcie czy zostajecie w domu, czy może wychodzicie na miasto. Najlepiej będzie zrobić jedno i drugie. Podczas przyjęcia w domu dostaniesz zapewne drobne upominki. Ty również możesz sprawić im jakieś prezenty.

Najlepiej takie, które potem również się przydadzą. Możesz na przykład zamówić przez internet Etui Vintage torby damskie, które potem druhny zabiorą na wesele.

Krok drugi ? sala ślubna to podstawa. Znajdź idealne miejsce!

Idealna sala to jeden z najważniejszych aspektów twojego wesela. To właśnie tam przybędą po ceremonii twoi goście. Jakie sale wybierać najlepiej? Przede wszystkim takie, które oferują równocześnie poczęstunek. Jeśli zapraszasz dużą ilość osób, warto wynająć na przykład remizę zamiast salę restauracyjną. Takie miejsce jest o wiele tańsze i w dodatku często wygodniejsze, ponieważ wyłożone drewnianą podłogą. Restauracje zazwyczaj wyłożone są kafelkami, po których goście ślizgają się podczas tańca. W remizach dodatkowo znajduje się więcej miejsca dla orkiestry. Restaurację warto wybrać wtedy, gdy organizujemy przyjęcie komunijne lub chrzest. Jest ona przystosowana do prywatnych i skromnych uroczystości. Dla wesela z rozmachem na kilkadziesiąt osób warto wybrać wspomnianą wcześniej remizę.

Krok trzeci ? wyślij zaproszenia. Pamiętaj o potwierdzeniu przybycia!

miłośćJeśli zapraszasz gości pamiętaj o tym, by sprawdzić, czy wszyscy przybędą. Warto zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ wynajmując pomieszczenie na salę weselną oraz płacąc za jedzenie i picie od razu często ustala się liczbę gości i w zależności od tego kumuluje nam się sum do zapłacenia. Możesz więc najpierw zaprosić gości i uzyskać potwierdzenie, a potem zamawiać salę. Często jednak ta ostatnia często zarezerwowana jest nawet na kilka lat do przodu. A gości z kolei zaprasza się z zaledwie kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Z pewnością znajdziesz jednak złoty środek. Z pomocą przyjdą ci twoi bliscy przyjaciele, rodzina, a przede wszystkim narzeczony. Ważne jest po prostu, byś dobrze i wygodnie czuła się w miejscu, w którym będziesz świętować tak ważny dla ciebie dzień.

Krok czwarty ? zorganizuj stroje dla siebie i druhen. Nie zapomnij o torebkach!

Najważniejsza jest oczywiście panna młoda, czyli ty oraz suknia weselna. Możesz zacząć szukać jej dość wcześnie, ponieważ zazwyczaj zakup nie kończy się w ciągu jednej wizyty w salonie ślubnym. Sukienki wyrastają dziś w sklepach jak grzyby po deszczu. Masz więc do wyboru najrówniejsze fasony i kolory. Dziś bowiem niekoniecznie suknia ślubna musi być długa i krystalicznie biała. Jednakże jest to opcja najbardziej tradycyjna. Jeśli fundusze ci na to pozwolą, możesz zakupić dwie sukienki. Jedną do Kościoła oraz drugą, którą założysz po oczepinach. Ta ostatnia powinna być zwiewna i wygodna, ale jednocześnie zaznaczająca, że to właśnie ty jesteś dziś królową wieczoru, czyli panną młodą. Możesz również założyć suknię, którą miała na przykład twoja siostra lub mama. Po przeróbce odświeżysz sukienkę, a tym samym sprawisz radość, szczególnie jeśli to tradycja w twojej rodzinie. Musisz jednak być zadowolona i czuć się w swojej sukience najlepiej. Warto również dodać, że druhny także powinny dobrze wyglądać i czuć się komfortowo. Pamiętaj o wspomnianym zakupie dodatków, takich jak Etui Vintage torby damskie. Dzięki nim twoje druhny będą wyglądały stylowo, a co więcej każda z nich będzie miała pod ręką potrzebne ci rzeczy. W tym wyjątkowym dniu możesz liczyć nawet na tak luksusową pomoc z ich strony.

Widzisz już, że gdy zbierzesz wszystkie elementy potrzebne do zorganizowania ślubu w jednym miejscu, wizja jego organizacji przestaje być przerażająca i mglista. Pamiętaj oczywiście, że nie musisz robić tego sama. Mimo używania w tym artykule drugiej osoby liczby pojedynczej w domyśle są to rady kierowane do ciebie i twoich bliskich, również narzeczonego. Naturalnym będzie na przykład fakt, że niekiedy druhny same organizują pannie młodej wieczór panieński. Wynagródź im to na przykład poprzez zakup dodatków takich jak torby damskie, które doskonale sprawdzą się na przyjęciu ślubnym. I przecież nie tylko, ponieważ torby damskie można nosić także potem. Dlatego też - podkreślimy to raz jeszcze ? zamawiając gadżety muszą być one podobne, by każdej druhnie ubranej tak samo torby damskie pasowały do sukienki. Jednocześnie muszą się różnić, żeby koleżanki na przyjęciu nie pozamieniały się przypadkiem. Jeśli wszystko dobrze zaplanujesz, będzie to najwspanialszy dzień w twoim życiu. Na stronie http://www.etui-vintage.pl/pl/sklep/kategoria/torby,358,981,1.html znajdują się atrakcyjne oferty, na które warto rzucić okiem. Szczególnie dlatego, że torebki zostają dostarczone do domu, więcej każda klientka zaoszczędza mnóstwo czasu. Przed ślubem ten ostatni jest bardzo ważny, dlatego sklep online wydaje się idealnym rozwiązaniem.